Rabarbra

Vahutav Rabarberivein, ABV 8.1%, 750ml

Rabarbra on värske ja mõnusalt vahutav rabarberivein. Suurepärane aperatiiv ja meeldiv kaaslane salatitele ning mereandidele, nii pidustustel kui ka rahulikul õhtul kodus. Ta on võrreldes levinud vahuveinidega sarnaselt madala suhkrusisaldusega, kuid pisut kergem ja väiksema alkoholisisaldusega. Kuiv, värske, mineraalne ja isenesest mõistetavalt mõõdukalt rabarberine.  

Valmistasime piiratud koguses 2017. aastal Eestis kasvatatud Red Champagne rabarberitest. Rabarberid pressisime mahlaks ja kääritasime siinsamas, meie Nõmmel asuvas vabrikus. Rabarbra on meie esimene vahutav vein ja kahtlemata meie seni kõige väärikam ja suurima nõudlusega jook, mille nimetasime ühe värvika diiva järgi. 

Naudi külmalt, kahtlemata pokaalist ja jaga enda muljeid teemaviitega #nudistdrinks

Saadaval limiteeritud koguses

Kui planeerid sünnipäeva, pulma või muud üritust ning tahad enda külalisi üllatada, siis tea, et kõiki meie tooteid saab kasti kaupa tellida meie käest otse. Koheletoimetamine on tasuta.

65 € / kast

Sh 6 x 750ml pudelit Rabarbrat, kohaletoimetamine, alkoholiaktsiis ja 20% KM.

Kohvikud, Restoranid, Baarid

Tahaksid Rabarbra enda kohviku, restorani või baari menüüsse võtta? Esimese pudeli degusteerimiseks saadame iseenesestmõistetavalt tasuta, aga soovitame kohe rohkem tellida, sest see on ilmvõimatu, et teie külalised kodumaisest rabarberivahuveinist ära ütleks! 

mart@nudistdrink.com * +372 5599 0205