Diana

Vahutav vaarikavein, ABV 8.3%, 750ml

Diana on oma maitse, aroomi ja värvi koosluses sümbioos maalähedusest ja väljapeetusest. Õukondlik, kuid metsik. Majesteetlik, aga samas robustne. Kääritatud värskest vaarikamahlast, konsentraate ja teisi mahlu lisamata.

Serveeringus ihkab ta vabadust ja õhku, kuid maitses tõotab olla väljapeetud. Veripunane sügav värvus vastandub paraja happelisusega. Aroomilt vürtsikas vaarikas sulandub pehmete maitsenüanssidega, kus viinamarjalik puuviljasus kulmineerub rustikaalse mustsõstara ehk rahvakeelse “peediga”. Vana nõukogude klassika taasavastatud, rafineeritud ja uueks tehtud. Mitte midagi innovaatilist - värske mahl ja vähe suhkrut, kuid tulemus - midagi eriskummalist, veidrat ja mahedat.

Naudi külmalt, kahtlemata pokaalist ja jaga enda muljeid teemaviitega #nudistdrinks

SAADAVAL LIMITEERITUD KOGUSES

Kui planeerid sünnipäeva, pulma või muud üritust ning tahad enda külalisi üllatada, siis tea, et kõiki meie tooteid saab kasti kaupa tellida meie käest otse. Koheletoimetamine on tasuta.

85 € / KAST

Sh 6 x 750ml pudelit Diana, kohaletoimetamine, alkoholiaktsiis ja 20% KM.

 

KOHVIKUD, RESTORANID, BAARID

Tahaksid Diana enda kohviku, restorani või baari menüüsse võtta? Esimese pudeli degusteerimiseks saadame iseenesestmõistetavalt tasuta, aga soovitame kohe rohkem tellida, sest see on ilmvõimatu, et teie külalised kodumaisest vaarikavahuveinist ära ütleks! 

mart@nudistdrink.com * +372 5599 0205