Otsime UUT JUHTI

Peenjoogivabrik Nudist on leidlik ja põnev joogivabrik Tallinnas, Nõmmel. Valmistame naturaalseid siidreid, puuviljavahuveine ning käsitöötoonikuid. Kasutame värsket ja töötlemata toorainet, koonerdame suhkruga ning lubame uusi ja põnevaid maitsekoosluseid. Oleme tänaseks poolteist aastat turul olnud ning sarnase vanusega Eesti joogitootjate võrdluses kahtlemata kõige paremaid tulemusi näidanud.

Oleme jõudnud etappi, kus meie senine tegevjuht saavutab lähikuudel talle aasta eest seatud eesmärgid ning senine Eesti turu ja keele keskne mõtte- ja tegutsemismall on aeg asendada Euroopa (kui mitte globaalse) turu ja inglise keele keskse turunduse, tootearenduse, strateegia ja juhtimisega. 

Otsime...

elavat ja tegudele orienteeritud juhti, keda sütitab meie tänane positsioon ning potentsiaal ja eesmärk kasvada regiooni silmapaistvaimaks ja edukaimaks joogiettevõtteks. 

Tulevaste tööülesannete...

keskmes on Nudisti kaubamärkide ja väärtuspakkumise kohandamine uutele turgudele, universaalsete (st. mitte Eesti kesksete) turundustegevuste planeerimine ja teostamine ning eelnevast tulenevalt laiema nõudluse tekitamine valitud uutel turgudel. Sellele lisanduvad suhted võtmeklientidega ja -partneritega ning iseenesest mõistetavalt kogu meeskonna ja eelarve juhtimine.

Kogemus joogi- või toiduainetööstusest ei ole vajalik, kuid eeldame... 

  • varasemat ettevõtlus- või juhtimiskogemust ja -oskusi,
  • praktilisi turundusalaseid oskuseid ja kogemust (sh digitaalne turundus ja PR)
  • start-uppidele omast globaalset ambitsiooni ja mõttelaadi,
  • suurepärast läbirääkimis- ning suhtlemisoskust,
  • loomingulist ja kastist välja mõtlemist.

Eelistame...

kandidaate, kes on edukalt panustanud varajases faasis brandi, toote, start-upi või ettevõtte (eelistatult B to C) kasvu ning keda innustab kiire ärimahtude kasvatamine. Kasuks tuleb lai ja mitmekülgne suhtlusvõrgustik Euroopas või veel parem maailmas.

Pakume...

vähelevinud võimalust ja häid eeldusi ehitada üles rahvusvaheline B to C brand ja tooteportfell, ambitsioonikat ja pädevat kollektiivi, mitmekülgse ettevõtluskogemusega asutajate ja investorite tuge, konkurentsivõimelist töötasu ja ettevõtte käekäigust sõltuvaid rahalisi boonuseid. Heade tulemuste ja pikemaajalise pühendumise korral ei välista osaluse optsioone.

Kandideerimiseks...

esitle enda tugevusi ning paku välja võtme tähtsusega tegevused, mis viiksid Nudisti hiljemalt 2 aasta jooksul tänavuselt eeldatavasti u. 0.5 mln € suurusest käibest 2 mln € suuruse käibeni. Sealjuures arvesta tõese eeldusega, et meie tootmisüksus ei vaja vastava mahu tootmiseks täiendavaid investeeringuid ega ümberkorraldusi. 

Avaldusi ootame kuni 15. juunini, kuid ära viivita kandideerimisega, kuna menetleme kandidaate jooksvalt juba varem. 

Tööle asumise aeg on hiljemalt 1. august, kuid võimalusel varem. Töökoht asub Tallinnas.

P.S. Kui usud, et sinu sõprade või tuttavate seas on inimene, kes sobiks nagu rusikas silmaauku, siis palun jaga talle meie kuulutust Facebookis või viita otse siia: www.nudistdrink.com/uusjuht