Miks just Lord?

19. sajandi alguseks olid Briti kaupmehed (East India Company) end juba ammu Indias maavanematena kehtestanud.

Just sellisele, kiinapuukoorest pruulitud ning tavalisest mõrudamale toonikule, mis sel ajal veel eeskätt malaariat ennetas ja ravis, hakkasid lordid maailmas esimesena džinni sisse segama. Sündis džinn ja toonik

Lord

Käsitöötoonik, ABV 0%, 250ml

Lord on harjumuspärasest mõrum naturaalne toonik, mis sisaldab võrreldes Anaga 50% rohkem kiinapuukoore tõmmist ja 20% vähem suhkrut. Ta sobib suurepäraselt magusamate džinnidega, mis Ana ja harjumuspäraste toonikutega segades liiga magusa terviku annavad. 

Valmistasime traditsioonilisel meetodil kiinapuukoore tõmmisest, et tuua teieni džinn ja toonik just sellisena, nagu ta mõeldud oli. 

Koostisosad:

Punase kiinapuukoore tõmmis, sh kiniin, värskelt pressitud sidrunimahl, sidrunhape, suhkur, vesi. E- ja säilitusainetevaba.

Toiteväärtus 100ml kohta: 

Energiat 19 kcal / 83 kJ, süsivesikud 4,9 g, sh suhkrud 4,9 g, valke 0,1 g. Rasvu, küllastunud rasvhappeid ja soola 0 g.


osta otse meilt

Plaanid üritust ning tahad enda külalisi üllatada? Kõiki meie siidreid ja toonikuid on võimalik kasti kaupa osta ka otse meilt. Kiirelt, mugavalt ja soodsatlt. Kohaletoimetamine on tasuta ja iga tellimusega paneme kaasa vähemalt ühe üllatuse!

HIND 30 € / KAST

sh 20 x 250ml pudelit Lordi, 20% KM ja pakendipandid. Pudeli hind 1.40 € + 0.10 €.