Peenjoogivabrik Nudist OÜ

Nõmme-Kase 34A, Tallinn, Eesti

 

Tellimine ja sellega seonduv: tellimused@nudistdrink.com

Üldine e-mail: nudist@nudistdrink.com

 

Rekvisiidid:

Peenjoogivabrik Nudist OÜ
Swedbank EE632200221052519276

KMKR EE101828589
Reg. nr. 12113169

 

 
 

Matthias vutt

tegevjuht

matthias@nudistdrink.com

+372 5118633

Allan Vilbaste

tootmisjuht

nudist@nudistdrink.com

+372 56840933

brigita sildvee

Teenindusjuht

brigita@nudistdrink.com

+372 5647 9724

Mart iro

müügijuht

mart@nudistdrink.com

+372 5599 0205

Taavid Mikomägi

Turundusjuht

taavid@nudistdrink.com

+372 59087579

asutajad ja abilised

Kait karu (müük)

kait@nudistdrink.com

Mihkel männik (turundus)

mihkel@craftory.com

erik plaan (finants)

Reimo Õun - Disain

thenmark.com