ANA

käsitöötoonik, 0% ABV, 250ml

Ana on mõõduka suhkrusisaldusega naturaalne toonik, mille valmistasime traditsioonilisel meetodil pruulitud kiinapuukoorest, et tuua teieni džinn ja toonik just sellisena, nagu ta mõeldud oli. 

Koostisosad: punase kiinapuukoore tõmmis, sh kiniin, värskelt pressitud sidrunimahl, sidrunhape, suhkur, vesi. Säilitusainetevaba.

Toiteväärtus 100ml kohta:

Energiat 103 kJ / 24 kcal,  rasvu, küllastunud rasvhappeid 0g, süsivesikud 6,3 g, sh suhkrud 6,3 g, valke 0,1g ning soola 0g

Leedi Ana Chinchon (1576-1639) oli hispaanlannast Peruu asevalitseja kaasa ning esimene eurooplane, kes tervenes malaariast tänu kiinapuukoore tõmmisele. Just tema tõi kiinakoore esmakordselt Euroopasse päästes tuhandeid inimesi. Inglastel polnud kiinakoorest siis veel aimugi. Rääkimata sellest, kui hea see on koos džinniga.


osta otse meilt

Plaanid üritust ning tahad enda külalisi üllatada? Kõiki meie siidreid ja toonikuid on võimalik kasti kaupa osta ka otse meilt. Kiirelt, mugavalt ja soodsatlt. Kohaletoimetamine on tasuta ja iga tellimusega paneme kaasa vähemalt ühe üllatuse!

HIND 30 € / kast

sh 20 x 250ml pudelit Anat, 20% KM ja pakendipandid. Pudeli hind 1.40 € + 0.10 €.